Jsme rádi, že děláme radost

V naší e-mailové korespondenci se objevují reakce zákazníků a příznivců, o které bychom se s Vámi chtěli podělit:  

Nejprve objev našich stránek:

Našla jsem Vaše stránky a ráda bych si objednala. Kanafas je kouzelný!!! M. U.

Objavila som Vaše látky a nadchli ma. Rada by som ich videla naživo. Z.Z.

Jsem nadšena Vaší nabídkou kanafasu, kterou jsem právě objevila na internetu. Hledám českého výrobce kvalitních bavlněných materiálů. A.B.

Na Vaše zboží jsem narazila na serveru Fler.cz a barevnost Vašich látek mě tak okouzlila, že jsem si Vaše stránky vyhledala přímo. A. S.

Náhodou jsem našla na internetu ateliér Terej a jeho kanafasové poklady. Jsem laik, ale pohledově na mě Vaše kanafásky působí velmi harmonicky s nádherně sladěnými barvami a právě tou správnou šířkou proužků, prostě nádhera. 

Právě se už víc jak měsíc nacházím ve stadiu obcházení různých prodejen s látkami, abych zakoupila vhodnou látku na polštářky k nové cihlové sedačce. Stále jsem však nenarazila na to pravé ořechové, takovou tu srdeční záležitost. Až u Vás! 

Objevila jsem vaši internetovou nabídku a moc se mi líbí. L.J.

Při brouzdání po látkách na internetu jsem narazila na váš úžasný ateliér.

Pak po obdržení zboží:

  • posílám pár fotek povlečení. Spí se v tom krásně! Děkujeme! S. D.
  • děkujeme za zaslání Vaší látky, která nám udělala radost a ještě dlouho dělat bude. K.K.
  • zboží přišlo v pořádku a jsem velmi spokojená s jeho kvalitou. J.T.
  • povlečení je úžasné a osobní věnování mě mile potěšilo. M.V.
  • vše došlo dneska, z povlečení mám velkou radost! S polštářky jste si tedy vyhrály..jsou bezva. M.H.
  • KRÁSA ! Krása střídá nádheru, nádhera střídá krásu 🙂 H. Š.
  • ještě jednou děkuji za čas, který jste mi věnovala a doporučený materiál, který byl opravdu skvělý. L.Z.
  • balíček došel dnes ráno v 8 hod- je to fofr. Nakoukla jsem dovnitř- tají se mi dech, jak je krásné.:-) D.K.

Nakonec závislost:

Slavíme s manželem výročí svatby, tak si chceme nadělit od Vás opět něco pěkného 🙂

Už mnoho let nám doma dělá radost kanafas z Vaší dílny. Máme z něho závěsy, které se nám pořád moc líbí. Až teď jsem ale objevila Vaše stránky a tedy i možnost si něco objednat. Uvažuji o tom krásném povlečení, které nabízíte…B. M.

Když jsem nyní po prázdninách povlékala přikrývky Vašimi krásnými výrobky, řekla jsem si, že Vám musím napsat, jak jsou opravdu krásné a příjemné. A jsem moc ráda, že jsem se pro pořízení rozhodla, byť jsem ve věku, kdy se člověk věcí začíná spíše zbavovat. Na druhé straně si zase stále dobře pamatuje fakta z mládí a Vaše látky měly vždy „šmrnc“. A. F.

Jsem Cechoamerican a po leta jsme spali v loznich soupravach z kanafasu porizenych v CR.  Nektere nase soupravy (nyni se jiz rozpadajici) meli velmi krasne a citlive navrzene vzory v jemnych odstinech (snad z komunisticke ery) a hledam neco podobneho.

Na internetu jsem našel Vaše studio a líbí se mi. Rád bych si objednal 8 ložních souprav. J.V.

Na Krásnou Jizbu vzpomínám často a se slzou v oku pokaždé, když se pídím po kanafasech a modrotiscích a lnu….držím vám (a vlastně i sobě) palce s hledáním vhodné tkalcovny, ačkoli je mi jasné, že doba je pro české výrobny metráže asi opravdu těžká. Z.V.

Textil mám ještě z Krásné jizby. Kupovali jsme tam rádi.

Pokud budeme zdraví a ostatní okolnosti příznivé, za cca 2 roky budeme na „stará kolena“ (50+) zařizovat náš druhý domek. Tak se těším, že budu moct od Vás něco nového nakoupit. M.K.

Děkuji za vzorek, je úžasný, ale barevně jsem to nezvládla. Jakmile zajedu do Prahy, ráda se u Vás zastavím a prohlédnu si další vzory. H. R.

Hned jak budu mít nastřádáno – doufám co nejdříve, zastavím se. I. H.

Zboží dorazilo již v úterý, byl to fofr :). Vše v naprostém pořádku, je moc moc hezké a ten vzor rozrazil bílou – ten je přesně tak romantický jak vypadal na obrázku. Tuto sadu jsem objednávala pro mou dospělou dceru do nového bytečku. Přesně tak jsme si to představovaly. J. L.

Speciální:

Na dovolené jsem trochu sledoval ptactvo a narazil jsem na pro mne dosud naprosto neznámé slovo terej. Vždycky jsem si myslel, že to je Vaše nějaká tajná zkratka a on to pták. Zjistil jsem, že jsou nejméně 3 druhy.
Který je ten Váš? L.V.

Rozešel se se mnou Honza, takže nic moc 🙁 a ještě kvůli ženský, kterou by beze mě nikdy nepoznal. Život fakt někdy stojí za pověstnou starou belu.
Ale Tvoje povlečení si rád vzal i do nového vztahu, takže vidíš, že je skutečně úspěšné 😉 R.P.

Moc děkuji za zprávu a těšíme se na závěsy. Náš Šimonek z nich byl nadšený, protože se mu líbilo, že světlo v pokojíčku je jako oheň a on má moc rád hasiče. P. B.

nad vzorníkem Vašich látek jsme si s Klárkou opravdu užily chvíle blaha. Narodila jsem se v Ústí nad Orlicí, pamatuju si perláckou prodejnu látek, věčná škoda, opravdu. Držím Vám palce. M. N.

Už je povlečené. Moooc krásné, působí takovým chladivým dojmem. Prvně budu spaát až dneska.. :)) J.N.

Napište nám také dojmy a zkušenosti s látkami z ateliéru Terej.